Завітали до гімназій
Тренерами з числа педагогічних працівників Золотівського професійного ліцею було продовжено профорієнтаційну кампанію у формі тренінгів по шкільним закладах освіти Попаснянського району, 27 – 28 лютого.
У рамках виконання пункту 6 Указу Президента України від 08.11.2019 № 837/2019 “Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави”.
Цього разу ми відвідали школярів “Золотівської багатопрофільної гімназії” та “Новоіванівської філії Гірської багатопрофільної гімназії”.
Дякуємо школярам за плідну роботу та активність, а керівництву шкіл та педагогічному колективу за сприяння в організації та проведенні тренінгів!

Сповіщення: MyBlog