Акція “Посади дерево”
Педагогічний та учнівський колективи долучились до всеукраїнської екологічної акції з висадження дерев – “Посади дерево”. Акція спрямована на покращення клімату та здоров’я в країні. Від кількості зелених насаджень залежить, яким повітрям дихатимемо ми та наші діти. Разом покращимо екологічну ситуацію в нашій країні.
Дякуємо ліцейній громаді за активну участь у акції!
